Palm'O Zen Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Liten pool | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Palm'O Zen Villa Baie-Mahault med 2 sovrum, som ligger 4 km från Monument aux Morts, har en pool som garanterar en avkopplande vistelse. Villan med 1 badrum, som passar för upp till 4 gäster, erbjuder en parkering.
Gästerna kan besöka Morne Petite Saline som ligger ungefär 10 minuter bort med bil, medan Maison de l'Esclavage et des Droits de l'Homme finns ungefär 15 minuter bort med bil. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 3 km från Destreland.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar ingår för ökad komfort.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom kylskåp, ugn och köksredskap.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Liten pool
- Solsängar
- Trädgård
Service
- Hushållning
- Biluthyrning
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Palm'O Zen Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Palm'O Zen Villa erbjuder WiFi. - ❓
Erbjuder Palm'O Zen Villa ett kök?
Palm'O Zen Villa har ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Palm'O Zen Villa?
Gästerna på Palm'O Zen Villa kan enkelt nå Monument aux Morts och Morne Petite Saline, som ligger 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.